O firmie

Firma Mensura sp. z o.o. jest Autoryzowanym Partnerem marki Greenworks w Polsce. 

Marka Greenworks zajmuje się produkcją wysokiej klasy narzędzi ogrodowych. Głównym atutem firmy jest technologia akumulatorowa. Brak spalin, żadnych kłopotów z regulacją czy uruchomieniem urządzenia oraz niskie koszty eksploatacji. Ponadto urządzenia są wszechstronne, lekkie, łatwe w obsłudze oraz przyjemne w użyciu. Te atuty sprawiają, że narzędzia firmy Greenworks są przyjazne dla środowiska. Sprzęt Greenworks to idealne rozwiązanie dla fanów ogrodnictwa, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu oraz którzy chcą pracować ekologicznie, nowocześnie i zadbać o środowisko.

Produkcja

Greenworks od kilkunastu lat wytycza nowe kierunki rozwoju branży narzędzi ogrodowych. Siedziba główna i zakłady produkcyjne firmy znajdują się w Chinach. Wszystkie narzędzia produkowane są we własnym i nowoczesnym zakładzie produkcyjnym. Częścią sukcesu są testy, które przechodzą produkty. Testy te świadczą o wysokiej jakości urządzeń i obejmują czas działania urządzenia, poziom emitowanego hałasu oraz poziom wibracji.  

Technologia

Urządzenia Greenworks posiadają mocne zakresy napięć od 24V do 60V. Linia 24V przeznaczona jest do drobnych prac w małym ogrodzie lub na niewielkiej działce. Sprzęt z serii 40V oferuje doskonały stosunek mocy do komfortu pracy i sprawdza się przy bardziej wymagających pracach takich jak koszenie trawnika czy wycinka drzew. Urządzenia o napięciu 60V charakteryzują się ogromną mocą, długim czasem pracy na jednym naładowaniu oraz niską emisją hałasu. Przeznaczone są do wykonania najbardziej wymagających prac.

W produktach Greenworks zastosowano najnowsze silniki szczotkowe oraz bezszczotkowe DigiPRO osiągające wysoką sprawność energetyczną. 

Produkty zawdzięczają swoją innowacyjność nowoczesnym akumulatorom, które charakteryzują się wysoką mocą, największą efektywnością i są przyjazne dla środowiska. Akumulatory zostały zaprojektowane od początku do końca w siedzibie Greenworks. Zakres ich mocy wynosi 24V, 40V i 60V. Jeden akumulator pasuje do wszystkich narzędzi z tej samej grupy napięciowej. 

 

          

 

Dlaczego Greenworks

  1. Ponad 10-letnie doświadczenie w badaniach i rozwoju narzędzi akumulatorowych.
  2. Lider sprzedaży narzędzi akumulatorowych w USA.
  3. Kompleksowa oferta narzędzi dla domu i ogrodu.
  4. Niezależny i nowoczesny zakład produkcyjny.
  5. Globalna firma uznana na świecie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl